אודות חברת RUsafe – אבטחת מידע וסייבר

חברת RUsafe הוקמה בשנת 2010 מתוך כוונה לסייע ללקוחותיה לשמור על נכסיהם הקריטיים תוך התמקדות בניהול הסיכונים ובהיבטי אבטחת המידע.
על מנת להגן על המידע באופן מקצועי נדרשת בנייה של מעגלי הגנה שיספקו מענה הולם לצורכי כל ארגון והטמעה של תפיסת אבטחה רחבה ככל שניתן.
בעידן הנוכחי ארגונים ובתי עסק רבים אינם יודעים במה כרוכה אבטחת המידע שלהם ובתמימותם משלמים עבור תחושת ביטחון בלבד, ב־RUsafe שמחים להציע לכם ביטחון אמיתי ולא רק תחושה.
RUsafe כוללת צוות מומחי אבטחה ותקשורת שלכל אחד מהם מגוון רחב של התמחויות וניסיון בכלל תחומי אבטחת המידע.

מנכ”לית החברה אריק אירית מתמחה במערכות מידע ובניהול אבטחת מידע  (CISOׂׂ) עם מעל 30 שנות ניסיון בארגונים גדולים. בעבר ניהלה את מערך אבטחת המידע במשרד הבריאות, מוסמכת על ידי ארגון ה־PECB כ־ISO 27001 Lead Auditor

אנו בחברת RUsafe מאמינים כי מקצועיות, זמינות ושירות יעיל הם מהעדיפויות הראשונות עבור לקוחותינו, כל זאת תוך כדי התאמה אישית וממוקדת לצורכי הארגון. יחד איתכם אנו נתכנן ונוציא לפועל את מדיניות אבטחת המידע של הארגון שלכם באופן מקיף ויסודי ונסייע בתהליך הייעול.

אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום, לשמוע פרטים נוספים ולקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות שתהיה הצעד הנכון והבטוח ביותר עבור המידע שלכם.

“יישום נכון של ניהול סיכונים ישפר את ביצועי הארגון ויכין אותו לקראת התמודדות עם סיכונים עתידיים”

אירית אריק – מנכ”לית RUsafe

0
שעות ייעוץ
0
פרויקטים
0
תקנים
0
שנות ניסיון

רוצה להתייעץ על אתגרי אבטחת המידע בארגון שלך?